Antalya Bilişim
no image

Siz yazılıma değil, yazılım size ayak uydursun.

Özel yazılım, şirketlerin kendi iş süreçlerine özel olarak geliştirdikleri, piyasada hazır olarak satılan programlardan farklı olarak üretilen sistemler olarak tanımlanabilir. Bu ürünler, şirketlerin belli ihtiyaçlarına yönelik olarak ortaya çıkar ve bu ihtiyaçları, eksikleri ya da aksaklıkları gidermek adına pratik ve daha düşük maliyetli çözümler üretmek için kullanılır.

Özel yazılım çözümlerimiz nasıl işliyor?
Özel uygulamanızı veya özel yazılım çözümünüzü geliştirirken en iyi yol haritasını belirleyerek sizinle yakın bir şekilde çalışırız. Elimizde olan bilgiler ve fikirlerle öncelikle durumu analiz ediyoruz uygulama gereksinimlerini belirliyoruz ve algoritmasını yazıyoruz. Ardından geliştirme sürecini ayrıntılı açıklayan bir proje planı oluşturuyoruz ve sizlere sunuyoruz.

Proje planı sunma sürecinden sonra fikren kesinleşen sistemi kodlamaya ve gerçeğe dönüştürmeye başlıyoruz. Geliştirme ekibimiz ve proje yöneticilerimiz, proje geliştirme aşaması boyunca sizi bilgilendirmek için size, real time dashboard (Gerçek Zamanlı Panaller) ve telefon görüşmeleri aracılığıyla sizi süreçten haberdar ediyor. Sistemi birlikte test ettikten sonra sizlere uygulama ile ilgili eğitim veriyoruz ve kullanımını öğretiyoruz. Böylelikle Antalya Bilişim ekibinin sizler için hazırlamış olduğu özel yazılım çözümümüz kullanıma hazır hale geliyor.

Antalya Bilişim’te, fikirlerinizi yazılıma dönüştürürken özel yazılımın sizin için sağladığı sınırsız çözümleri gösteriyoruz. İş süreçlerinizin daha hızlı ilerlemesini, saha da maksimum verim almanızı ve ürünlerinizin satış ve pazarlamasını kolaylaştıran çözümlerle sizlere hizmet sunuyoruz.

İletişim sayfamızdaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir ya da iletişim formunu doldurarak müşteri temsilcimizin sizinle iletişim kurması için talepte bulunabilirsiniz.