Antalya Bilişim
no image

İşiniz için kurumsal e-posta adresi alın.

Kenidinize ait alan isminizi içeren kişiselleştirilmiş bir e-posta adresi alarak müşterilerinizle iletişimizde markanızı ön plana çıkarın. Örneğin, yesim@firmaismiz.com gibi. Kurumsal mail, profesyonel bir izlenim bırakmanıza ve sağlam bir online imaj oluşturmanıza yardım eder. Antalya Bilişim tarafından sağlanan kurumsal e-posta hizmeti ile, tüm ekibiniz veya her ekip üyesi için bir profesyonel e-posta adresi alabilirsiniz. Bu, müşterilere güven vermek ve onlara doğru kişiyle iletişim içerisinde olduklarını göstermek için harika bir yoldur.

Var olan kurumsal kimliğinize uygun ve işlerinize pozitif bir ivme kazandıracak yapıda ihtiyaçlarınız doğrultusunda web sitenizi hazırlayarak veya içeriği bulunmasa da kurumsal e-posta hizmeti sahibi olabilirsiniz.

Kurumsal e-posta, işletmelerin müşterileri ve iş ortakları ile iletişim kurmasına, çalışanları arasında iletişimi kolaylaştırmasına ve işbirliğini artırmasına yardımcı olur. Ayrıca, kurumsal e-posta hesapları işletmelerin marka bilinirliğini artırır ve işletmenin profesyonel bir imaj sunmasına yardımcı olur.

İletişim sayfamızdaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir ya da iletişim formunu doldurarak müşteri temsilcimizin sizinle iletişim kurması için talepte bulunabilirsiniz.

Antalya Web Tasarım hizmetinde Antalya Bilişim'i seçin, bir adım önde başlayın...

Bir web sitesinin temel amacı internet üzerindeki varlığınızı oluşturarak potansiyel müşterilerinize ulaşmak ve aramalarda bulunur olmaktır. Antalya bölgesinde modern, dinamik, arama motorları ile SEO uyumlu web siteleri tasarlayarak firmanızı rakiplerinizin önüne geçirmek için en ideal web sitelerini sizler için tasarlıyor, kuruyor ve yönetiyoruz.

Antalya'da web tasarım konusunda tecrübeli ekibimiz ile web tasarım, kurulum ve yönetim hizmetleri vermekteyiz. Firmaların kurumsal kimliklerine ve hedefledikleri kitlelere uygun web tasarımı oluşturarak, kurumsal web tasarım alanında uzmanlaşmış bir ekip olarak faaliyet gösteriyoruz. Web sitelerinin kullanıcı deneyemini iyileştirerek, ziyaretçileri hızlıca iletişim kanallarına yönlendirme ve doğru bilgileri sunma odaklı çalışıyoruz.

Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi, doğru iletişim dili ve etkileyici görsel tasarımlarla web sitenizde yayınlıyoruz. Aynı zamanda yaratıcı banner ve slider görselleri oluşturarak potansiyel müşterilerinize ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.

Web tasarım kriterlerimizin başında, web sitelerinin hızlı açılması ve mobil cihazlardaki performansı yer almaktadır. Tasarım ve kodlama süreçlerimiz sırasında, hız testlerini uzmanlarımız titizlikle yapar. Ayrıca SEO alt yapısıyla ilgilenir ve anahtar kelimelerin arama sonuçlarında üst sıralarda yer almasını sağlarız. Bu sayede müşterileriniz sizi daha kolay bulabilir.Sizlere özgün ve etkili web tasarım hizmetleri sunarak işinizi online başarıda yükseltmektir.