Antalya Bilişim
no image

İnternetinizi güvende, müşterileriniz iletişimde.

Antalya Gazipaşa'da müşterilerine internet hizmeti sunana ve internet erişimini müşterilerine açan tüm işletmeler için 5651 sayılı yasaya uygun olarak hotspot ve loglama hizmeti sunuyoruz.

Antalya Bilişim Bulut Hotspot Yazılımı, kamuya açık kablosuz ağ hizmetlerinin verildiği otel, kafe, eğitim kurumları ve misafir ağları gibi yerlerde internet erişimlerini güvenli bir şekilde kontrol altına alır.

Antalya Bilişim Bulut Hotspot Yazılımı ile TC Kimlik ve SMS Doğrulaması yaparak internete erişim için gerekli olan kişiye özel şifreyi kişinin cep telefonuna gönderme yöntemi ile internete giriş yapması sağlanır. Bu sistem ile hem müşterileriniz he de sizin güvenliğiniz sağlanmış olur. Ayrıca oluşabilecek hukuki süreçler içerisinde yetkili kişilere gerekli kayıtları verebilmeniz sağlanır ve kendinizi korumaya almış olursunuz.

5651 sayılı yasa ile belirlenene toplu kullanım alanlarında (otel, pansiyon, kafe, restoran, park, havalimanı gibi müşterilerine ya da kamu kullanımına internet hizmeti sunan tüm işletme ve kurumların internet paylaşımını kayıt altına alması gerekmektedir.

Antalya Bilişim Bulut Hotspot yazılımı 5651 sayılı yasaya uygun olarak internetinizi kayıt alına alır. Ayrıca müşterilerinize e-posta ve sms yoluyla ulaşıp, yeni kampanya, ürün ve hizmetlerinizden haberdar edebilmenize olanak sağşlar.

Bulut tabanlı hotspot yazılımı ile internetiniz, sürekli olarak kontrol altında. Antalya Bilişim Bulut Hotspot yazılımı ile internet erişiminiz 5651 sayılı yasaya uygun olarak kayıt altına alınır.

Ayrıca Antalya Bilişim Bulut Hotspot yazılımı ile müşterilerinize sunduğunuz internet erişimini bir pazarlama aracına dönüştürebilirsiniz.

Başlıca Özelliklerimiz

TC Kimlik ve SMS Doğrulaması
İnternet hizmeti kullanmak isteyen müşterileriniz TC kimlik No ve SMS Doğrulaması ile sisteme giriş yaparlar.
Kullanıcı ve Hizmet Yönetimi
Antalya Bilişim Bulut Hotspot ile kullanıcılarınızı ve internetinizin kullanım bilgilerini anlık olarak takip edebilir ve kampanyalarınızı sunabilirsiniz.
Sosyal Paylaşım
Dilerseniz müşterilerinizin, sosyal medya hesaplarınızı bğenmesini ve paylaşmasını sağlayabileceğiniz kampanyalar oluşturabilirsiniz.
%100 Bulut Yazılım
Antalya Bilişim Bulut Hotspot, tamamen bulut üzerinden hizmet vermektedir. Hiç bir zaman veri kaybı riskiniz bulunmaz.
Farklı Kimlik Doğrulama seçenekleri (TC Kimlik, SMS, Entegrasyon …)
Birden fazla kimlik doğrulama seçeneğini aynı anda sunabilmesi sayesinde farklı profillerdeki müşterileriniz için doğrulama seçeneklerini belirlemenize yardım eder. İşletmenizin çalışma şekli ve müşterilerinizin profiline en uygun doğru yöntemi tespit edilerek, devreye alınır.
Raporlama ve 5651 loglama
5651 kanununa uygun kayıt tutulabilmesinin yanında gelişmiş raporlama seçenekleri ile istediğiniz rapor şablonlarını oluşturmanızı sağlar. Böylece müşterilerinin demografik profilini tespit edip raporlayarak, işinizi geliştirebilirsiniz.
Kurumsal Kimliklerinize Özel Karşılama Ekranları
Tasarım, html düzenleme ve dil seçenekleri gibi menülerinin kolay kullanımı ile firmanıza özel tasarımlar yapabilmenizi sağlamasının yanında kendi tasarımlarınızı da yüklemenizde kolaylık sunar. Antalya Bilişim olarak en uygun ve tüm cihazlarla uyumlu sunduğumuz mevcut tasarım yanında işletmenizin kurumsal kimliğine uygugn özel tasarımlar da geliştirilebilmektedir.
3. Parti entegrasyonlar (Ldap, Radius, AD, Otel Yazılımı, Veritabanları)
Farklı kimlik doğrulama talepleriniz için tüm entegrasyonları üzerinde barındırır. Ayrıca istediğiniz sisteme kolaylıkla entegre olur. Mevcutta hazır olarak entegrasyon sağladığımız yazılımlar yanında işletmenizde kullandığınız diğer yazılımlarla ada API desteği yada loglamaya uyugn veri çıktısı verilebilmesi durumunda entegrasyon sağlanabilmektedir.
Reklam veya Bilgilendirme (KVKK Metni gibi)
Müşterilerinizi bilgilendirme, onlara reklam sunma veya anket ihtiyaçlarınız için gerekli tüm özelliklere sahiptir. Hotspot sistemi ile elinizde oluşacak çeşitli iletişimi verileri (Telefon numarası e-posta) ile müşterilerinize tanıtım ve kampanyalarınızı iletebilirsiniz.
Güvenlik Duvarı Özellikleri (Filtreleme, Kota, Hız Limitleme)
Adil kullanım sağlamak veya özel izinler tanımlamak gerektiğinde sizlere kolaylık sağlaması için güvenlik duvarı özelliklerini üzerinde barındırır. İşletmeden gireiş yapan müşterilere özel tanımlanana standar hız ve kota profillerinin yanında tüm müşterilerinize özel olarak ayrı ayrı profil tanımlaması da yapabilirisiniz.

İletişim sayfamızdaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir ya da iletişim formunu doldurarak müşteri temsilcimizin sizinle iletişim kurması için talepte bulunabilirsiniz.